18 | 01 | 2022

Час: деякі властивості. Дослідження

Час. Власитвості

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

Се бо Дажбо створив нам яйце, що є світ-зоря, яка нам сяє. 
І в тій безодні повісив Дажбо землю нашу, 
аби тая удержана була. 
Так се душі пращурів суть. 
І ті світять зорями нам од Іру... 
---
Права бо є таємно уложена Дажбогом, 
а по ній, як пряжа, тече Ява, 
і та створила життя наше. 
А тоді, коли одійде, смерть наступає. 
Ява тече і твориться в Праві. 
Нава бо є після них. 
Доти є Нава і по тому є Нава, 
а в Праві ж є Ява
 
Розглянем деякі піблікації, які дещо повідомляють (чи навпаки, приховують) властивості часу.
 

Стаття під назвою "Машина часу ловить миті" 

Унікальне, перекидаюче всі традиційні уявлення відкриття зробив азербайджанський фізик: науково довів можливість створення машини часу.
     
Треба думати, Айдин Абдурахманов, співробітник Інституту фізики АН Азербайджану, зовсім не зазіхав на основи основ науки, яка стверджує, що всі процеси у світі обумовлені причинно-наслідковими зв'язками. Він повторив і розвинув експеримент, який його колеги проводили рік тому в Італії, Австрії та США.
 
     Мова йде про телепортації - миттєвому переміщенні елементарної частинки світла - фотона - на скільки завгодно великі відстані. З'явившись в одній частині досить складною лабораторної установки, фотон тут же опинявся в іншій її частині, причому час "перельоту" зафіксувати не вдавалося: воно миттєво. Не будемо наводити технічні подробиці цього експерименту, він детально описаний в спеціалізованих журналах, неодноразово повторювався його авторами, так що подиву вчених вже не викликає. Але, внісши деякі зміни в технологію досвіду, Абдурахманов отримав дивовижний результат: фотон досягав приймаючого приладу раніше, ніж був пущений джерелом. І ось цю зникаюче малу різницю в часі вдалося зареєструвати.
     
Звичайно, щоб цей експеримент отримав визнання науки, його повинні повторити в інших лабораторіях. Але за цим парадоксом стоїть проблема, яка вже давно хвилює вчених: властивості часу.
Тече воно з постійною швидкістю і тільки в одному напрямку - від минулого до майбутнього, як стверджував Ньютон, або може змінювати свою швидкість і рухатися назад.
А значить, "осідлавши" струмінь часу, побудувавши машину, передбачити ще Уеллсом, можна подорожувати і до предків, і до нащадків.
     
Експеримент Абдурахманова - не перше доказ такої можливості. У 80-х роках минулого століття американські дослідники Пауль і Ребко провели експеримент, який інакше як екзотичним не назвеш. У якості "приладів" вони взяли ... двох телепатів, один з яких був до того ж непоганим малювальником. Він залишався в лабораторії, а другий вивозили за її межі на відстань до 10 кілометрів. І в точно призначений час він передавав малювальнику телепатії - старовинна будівля, аеродром, гарний краєвид. Рисувальник повинен був все це зобразити на папері. Досить довго вони "притиралися" один до одного, але потім точне попадання виходило в 98 відсотках випадків. І тоді експериментатори змінили умови: малювальнику назвали один час прийому телепатеми, а "передавача" - на годину пізніше, причому самі випробовувані про це не знали. Малювальник відображав те, що ще повинно було статися, як би переносився на 1:00 у минуле. У своїй статті вчені стверджували, що після багатьох "тренувань" попадання досягало 70 відсотків. Звичайно, цей експеримент можна вважати повністю коректним, оскільки результати не фіксувалися приладами, а людині адже властиво помилятися. Тому й ставлення традиційної науки було до нього кілька іронічним.
   
Але остаточну крапку в цьому питанні поставив чудовий російський вчений, професор Пулковської обсерваторії Микола Козирєв. Він багато років осягав властивості часу, навчився прискорювати і сповільнювати його хід (за його термінологією, виробляти "згущення і розрідження". - А.В.).
   
Козирєв вважав, що час - головна рушійна сила Всесвіту, їм "харчуються" зірки. А значить, ловити час треба саме з зірок. Він і ловив: закривав об'єктив телескопа непрозорою кришкою, наводив його на зірку, і його унікальні прилади реєстрували потік якоїсь сили, що виходить від світила. Мені пощастило побувати у Миколи Олександровича в лабораторії в останні роки його життя, спостерігати ці приголомшливі експерименти, яким сучасна наука поки не може дати пояснення. І на свій головний експеримент він запросив мене, єдиного журналіста. На жаль, обставини перешкодили мені приїхати в Пітер, і розповідаю про експеримент зі слів його співробітників.
     
Козирєв навів телескоп із закритим об'єктивом на видиму зірку, і прилади зафіксували: йде потік часу. Але ж зірки на цьому місці вже не було, ми лише бачимо її світло, що йде до нас мільйони років. Потім Козирєв навів телескоп на те місце, де зірки ще не видно, але вона є зараз. Прилади показали: йде час. Після цього телескоп був наведений на ту точку небосхилу, куди зірка прибуде через сотні тисяч років, і знову прилади зафіксували потік часу. Але, можливо, час іде з будь-якої точки небосхилу? Ні, коли Козирєв навів телескоп на те місце, де зірки не було, немає і ніколи не буде, прилади не показали нічого. І Козирєв робить висновок: минуле, сьогодення і майбутнє співіснують одночасно. А значить, дійсно можна переходити з однієї реальності в іншу, подорожувати по річці часу в обидві сторони, якщо створити машину, здатну переносити по цій річці фізичні тіла. Поки, як бачимо, це вдалося тільки з елементарною частинкою - фотоном. Але ж все починається з малого.      (Альберт Валентинов)
 

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud408.jpg
Свята наша земля
pryr122.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.