18 | 01 | 2022

Новини

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ЛЮДЕЙ, ЩОБ ЗМІНИТИ СВІТ?

Відоме у вузьких колах активістів емпіричне правило підтверджено математичним моделюванням - потрібно всього 10% активних учасників суспільства, які твердо вірять у свою ідею, для того щоб швидко змінити точку зору всіх інших.

 

Лелеки потребують порятунку. Березень, 2013р.

Лелеки прилетіли...і весною на снігу.

Подолавши тисячі кілометрів,повернувшись на рідну землю- і фактично  вмирати... Щось нам дуже важливе їхніми життями  природа  повідомляє...Вони витримають 3 дні, а сніги і морози затягнуться на тиждень...

Чи допоможемо їм на рідній землі не загинути?  

23.12.2011Рідновіри м.Ужгород запрошують усіх на свято Різдва Сонця, Коляду

 
Шановні українці-русини!
 
Запрошуємо вас на Одне з найвеличніших свят українського народу – Різдво Сонця Коляди, яке припадає на зимове сонцестояння.

15.10.2013 Громада "Вінець Бога" у м.Вінниця святкуватиме Покрову і вшануватиме героїв України

Свято Покрови

 15.10.2013 Громада "Вінець Бога" у м.Вінниця  святкуватиме Покрову і вшануватиме героїв України.

23.12.2011 Громада ОРУ «Вінець Бога» м. Віниці запрошує на звичаєвий Свят- Вечір Різдва нового річного кола і Коляду

Свят Вечір. Різдво Коляди у громаді

Громада Об’єднання Рідновірів України  «Вінець Бога» у м. Вінниця  запрошує на звичаєвий Свят- Вечір Різдва нового річного кола і  Коляду, яке відбудеться 23.12.2011 у м.Вінниця
 
 
 

СБУ заарештувала Сандея Аделаджу

Сандей АделаджаПастор "Посольства Божого", згідно з попередніми оцінками слідства зумів привласнити незаконним шляхом майно на 169 мільйонів гривень.

У Тернополі християнська секта зомбує дітей

Секта християнськаЗа допомогою гіпнозу, зомбування, навіть наркотиків релігійна громада утримує двох молодих людей, стверджує їхній батько. Про це пише “20 хвилин”.

Нагадаємо, ту релігійну громаду не визнала жодна конфесія чи релігійна община. Будівля, яку вони називають храмом, розташована неподалік Співочого поля, біля джерела. Тобто – на самовільно захопленій парковій території. Те місце обрали не випадково. Мовляв, там з’являлася Матір Божа. Тож на думку людей, та місцина — свята земля.

 

Головного архітектора Києва "прокляли" церковники

Десятинна церква. Київ.17.05.2011  повинні були назвати переможця і кращий проект з відновлення руїн Десятинної церкви. Але голосування переможця не визначило, а запам'яталося лише скандалом, пише г. «Сегодня».

Прес-конференція на тему: "Знищення паркової скульптури Збруцького кумира в столиці України"

В понеділок,11 березня 2013 року у м.Київ, УНІАН, вул.Хрещатик, 4, конференц-зал з 10:30 до 11:20 відбудеться прес-конференція на тему: "Знищення паркової скульптури Збруцького кумира в столиці України".

Перед вибрами в Україні доступ до сайту www.ridnavira.org без попередження заблокований системою google.com

Заблокваний системою google.com сайт ridnavira.org

Перед вибрами в Україні  доступ до сайту www.ridnavira.org без попередження заблокований системою google.com 

На 12.11.2012р. сайт  ridnavira.org засобами гугля визначається як позбавлений зловмисних програм (видалене посилання на укр-ліб.ком). Тобто  безпечний для перегляду, але є заблокований і надалі.

м. Київ: 20 липня – святкування Перунового дня. З 20 по 24 липня – табір «Перунів Стяг»

Перун. Київ20 липня – святкування Перунового дня.

20-24 липня – табір «Перунів Стяг»

24 липня на центральному жертовнику  по вул. Володимирська-2 відбудеться святкове славлення присвячене Перуну та Перуниці

14 причин для паніки на фінансових ринках в другому півріччі-2012

Паніка на біржі. Євросоюз, проблеми. Крах фінансової системи

Отже, світова економіка переступила через важке перше півріччя і вже на півмісяця просунулася в другі шість місяців поточного року.

Три роки умовно за посягання на Україну

Всього лише три роки умовно за потужну багаторічну підривну сепаратистську діяльність проти України.
Такі наші реалії в час, коли патріотів України часто за набагато меншу провину (а ця є  доведений антидержавний злочин) саджають в тюрми...

 

Кутя – для померлих, узвар – для народжених

 

Надія Зяблюк про різдвяні традиції українців


Розкрадання Львіських парків народними депутатами міста

 

Львів. Парк Знесіння29 квітня 2010 року у Львові відбувся круглий стіл на тему «У львів’ян вкрали 3 га парку. Не даймо корумпованій владі забудувати «Знесіння» елітним житлом!»

Учасники заходу дійшли висновку, що існування львівських парків – під загрозою. З вини депутатів Львівської міської ради унікальна частина садово-паркової культури та найвідоміше місце відпочинку львів’ян - парк „Знесіння” - може втратити свою неповторність та ландшафтну автентичність.

 

Форум «На захист української мови та державності» 211.02.2013р. у Києві

Єдина нація.Єдиний народ. Єдина Україна.

21 лютого 2013 року  в Будинку письменників України (вул. Банкова, 2). пройде ІІІ-ій етап Всеукраїнського форуму «На захист української мови та державности».

 

Хто потрібен Україні – Рімма Білоцерківська чи Ю.Тимошенко. .? Переслідування захисника Конституційних прав в Україні

Рімма Білоцерківська. Риима Белоцерковская.

Чому перед виборами проводяться репресії проти правозахисниці Рімми Білоцерківської?
Римма Білоцерківська, голова ГО «Правовий простір» ( м.Сєвєродонецьк Луганської області ) показує на практиці - як діяти у правовому полі України - держави українського народу, щоб почати розбудовувати задекларовані в Конституції України демократичні права, загальнолюдські цінності. 

18.04.2012р. відбудеться круглий стіл на тему "Земля не є предметом земельного торгу!".

Земля України не є предметом земельного торгу!18 квітня 2012 з 14.00 до 16.00 в Центрі національного відродження ім. Ст. Бандери у Києві пройде круглий стіл на тему захисту земельних прав українців, співорганізаторами якого виступають ГО “Українська справа”, Рада Старійшин Українського Козацтва та Рада Козацьких Отаманів України.

Запрошуються представники всіх інших організацій.

13.12.2011 р. Лекція проф.Романа Шпорлюка про переосмислення концепції історії України

Роман Шпорлюк. професор університету Мічіґан та університету Гарварда

Центр польських і європейських студій НаУКМА запрошує на публічну лекцію професора Романа Шпорлюка (Університет Гарварда).
 
Тема лекції: "Звичайна схема української історії XІX-XX століть і справа раціонального викладу модерної історії Східної Європи".

Кіно вечір, присвячений 120 – річчю відкриття Трипільської культури Вікентієм Хвойкою 21.02.2013 у м.Києві

ТРипільска цивілізація. Мати.Берегиня. Праматір Світу

У четвер, 21 лютого, в Малому залі Київського Будинку Кіно відбудеться кіновечір «Вікентій Всеволодович Хвойка – першовідкривач Трипільської цивілізації», присвячений 120-річчю відкриття Трипільської культури.

Початок о 18:00. Вхід вільний.

11.07.2011р у м. Тернопіль українофоби демонтували копію української споконвічної Святині – Образ Бога Світовида,створеному з оригіналу, який знаходиться у м. Кракові (Польща).

За участі  голови облради Олексія Кайди 11.07.2011 року близько 20 години було вивезено роботу відомого українського скульптора Олексія Альошiкіна - копію скульптурного образу (Кумира) Бога Світовита.  Ця скульптура прикрашає музей у Кракові (Польща), куди була вивезена з г.Богит, що на Тернопільщині.

В козацькому русі України: тенденція об"єднання - на базі Звичаю та Звичаєвого Права

Рада козацьких отаманів України провела своє засідання  в м. Києві 17 січня 2013 року

Рада козацьких отаманів України провела своє засідання  в м. Києві 17 січня 2013 року.
На цьому всекраїнському козацькому зібранні були присутні отамани та козаки 33 козацьких організацій.

Пікетування проти зазіхань на Українські Святині 27 липня 2010 року з 9-00 в місті Києві

27 липня 2010 року з 9-00 в місті Києві на розі вулиць Трьохсвятительської та Костьольної спільними зусиллями УНА-УНСО, УНП, КУН та інших патріотичних організацій буде проведено пікетування проти зазіхань громадянина Російської Федерації Владіміра Гундяєва на наші Українські Святині.

Закликаємо всіх патріотів підтримати нашу ініціативу.

Телефони для довідок: 050 469 85 48, 050 447 60 12

Джерело:  сайт УНА-УНСО

 

02 - 12 січня 2012 м. Березне Рівненської обл.:Прикладний семінар з Бойового Гопака (2)

З 2 по 12 січня 2012р. в місті Березне Рівненської області проводиться прикладний семінар з Бойового Гопака з підготовки гопаківців до міжстильових змагань з використанням елементів боротьби та техніки, яка є неопублікована в книжках, а також техніки яка використовується у боях без правил. 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud151.jpg
Свята наша земля
pryr106.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
feed-image Посилання на RSS
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.