18 | 01 | 2022

Київ. Святиня Перуна

UNITED NATIVE FAITH COMMUNITIES OF UKRAINE (ORU) CONCERNING OUTRAGE OF PERUN SACRED PLACE IN KYIV

November 1st, 2012 in Kyiv a Starokyivska (Ancient Kyiv) hill sacred place of Ukrainian native faith has been outragedPlease be informed that on November 1st, 2012 in Kyiv a Starokyivska (Ancient Kyiv) hill sacred place of Ukrainian native faith has been outraged: unknown malefactors sew off a wooden statue of God Perun (possibly at night), which is a work of sacral art and a famous object of worship both in Ukraine and far abroad.

Слов'яни засуджують релігійний злочин проти святині духовності українського народу: дикунський акт руйнуванння кумира Перуна на древньому центральному святилищі столиці Русі-України - місті Києві

Представники Хорватії біля кумира Перуна у Києві

Слов'яни обурені релігійними злочинами, що порушують права українського народу - сповідувати багатотисячолітній традийійний автохтонний світогляд, рідну віру. З приводу руйнування кумира Перуна у Києві звертаються  до Президента України як гаранта конституційних прав та свобод з  проханням оборонити та захистити від протиправних посягань прав українців, які шанують, реалізують доступ і дотримуються культури своїх Предків.

 

Официальное заявление религозного центра Объединения Религиозных Общин Родноверов Украины (ОРУ) по поводу надругательства над святыней Перуна в Киеве

Перун. Скульптурное изображение Бога Перуна. г.Киеве, Старокиевская гора

Сообщаем, что 1 ноября 2012 года в Киеве на Старокиевской горе совершено надругательство над культовым центром украинской Родной веры: неизвестными злоумышленниками (вероятно ночью) спилено деревянную статую Бога Перуна, произведение сакрального искусства, известное не только в Украине, но и далеко за пределами.

Офіційна заява релігійного центру Об'єднання Релігійних Громад Рідновірів України (ОРУ) з приводу наруги над Святинею Перуна у Києві

Встановлення Кумира Перуна у м.КИєві, 2009 р. ГалинаЛозко, Велимир Піхота Повідомляємо, що 1 листопада 2012 року в м. Києві на Старокиївській горі вчинено наругу над культовим центром української Рідної віри: невідомими зловмисниками (вірогідно, вночі) спиляно дерев’яну статую Бога Перуна, що є витвором сакрального мистецтва та відомою святинею не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Війна проти образу Перуна - це війна проти українського народу і України

Скульптурне зображення Бога Перуна - захисника русичів, українського неродуВ центрі столиці України, м.Києві точиться декілька років реліігійна війна.Із-за того, що влада в Україні не захищає Закони України і українців.
В ніч  з  31  жовтня на 01 листопада  проти українського народу скоєно злочин - спиляно і вивезено духовний, релігійний символ Бога Перуна - охоронця  нашого  народу, до якого тисячоліттями звертались наші великі Предки за поміччю і допомогою в боротьбі проти загарбників.

Яке відношення Московська патріархія має до Десятинної церкви?

Московський ПатріархатЯке відношення Московський патріархат може мати до церкви, збудованої за півтора століття до першої згадки селища Москва, за 300 років до зародження Московського князівства і за 600 років до утворення Московського патріархату?

Монголо-татарське «іго» триває?

Забудова МП РПЦна сакральному місці українського народу - капища Рідних БогівНа місці Десятинної церкви, що збудована на місці поруйновного християнами святилища Рідних Богів, де чільне місце займав Образ Бога Перуна -  буде збудовано храм церкви Московського патріархату. Про це повідомив головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

Заява Об'єднання Рідновірів щодо десятинної церкви у м.Києві

ЗАЯВА ОБ’ЄДНАННЯ РІДНОВІРІВ УКРАЇНИ
ЩОДО БУДІВНИЦТВА  ДЕСЯТИННОЇ ЦЕРКВИ
НА СТАРОКИЇВСЬКІЙ ГОРІ   (2 червня 2011 р.)

 

Московські попи розпочали війну з Києвом. Захоплення древнього українського Святилища Рідних Богів під "десятинну церкву" Новини, посилання, відео.

МП РПЦ Московский патриархат війна з УкраїноюУ місті Києві, столиці суверенної держави Україна –  почалось захоплення іноземною організацією святого для українців місця - звідки почалась Русь, із забудовою десятинної церкви.

На цьому місці було древнє українське Святилище Рідних Богів, центральне для Русі (тобто- України, бо інакшої Русі в історії не було. Була Росія).

 

Війна Московського Патріархату з Києвом за руйнування історичної спадщини українського народу - Святилища Рідних Богів і забудову на цьому місці т.зв."десятинну церкву "

Десятинна церква у м.Києві. Руйнування Московським Патріархатом історичної і духовної спадщини Українського народуНе встигли замовкнути в Канівській Успенській церкві, що досі належить до Московського Патріархату святкові дзвони з нагоди 150-річчя, як перепоховано Тараса Григоровича Шевченка - так одразу тими, проти кого боровся наш Батько Тарас - розпочато знищення духовної та археологічної спадщини Українського народу.

 

Заява про злочинні дії Московського патріархату проти рідновірів та України-Руси

Напевно, все й закінчилося би дружньою сваркою на ґрунті українофобії та ненависті до нашого національного, якби пономар каплички Сергій, за власним висловом “людина божа”, не почав вправно орудувати кастетом, доказом чого є глибокі рани на обличчі одного з рідновірів – громадського діяча Івана Івановича ТерновогоХтось недільного ранку заходить до золотоверхої церкви, а дехто, як Артем Брезгін, приходить на капище. Та чи можна було збагнути, що у нашій аж занадто терпимій до різних вірувань та релігій країні, звичайна прогулянка з дружиною та півторарічною дитиною поруч Головного Капища України обернеться ледь не трагедією...

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud475.jpg
Свята наша земля
pryr66.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
feed-image Посилання на RSS
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.