18 | 01 | 2022

Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

Повернення Перуна на своє історичне місце у м.Київ, Старокиївська гора. 2009 р.

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Перун повернувся, Боги не вмирають! Повертається історія, і ми знову у тій точці, що колись... 

Перун - є він фізично чи ні - вже над Україною яко оборонець Роду і Вітчизни, Прави, яку ми маємо утримувати разом з Творцем і Рідними  Богами як його проявами в нашому народі.

Нам даний шанс повернути фатальні події тисячолітньої давності, і нарешті зробити єдино вірний вибір, зрозуміти "хто ми, чиї сини, куди йдемо"...

Прірва, яку нам розкопують по обидва боки,вже починає бути багатьом видимою, і це всіх нас змушує пробудитись, побачити, до чого приводить знищення стрижня існування будь-якої нації - споконвічної духовної системи, що дана Творцем через звичай кожному народу.

Ця духовна система є визначальною для існування народу - і грекам, і римлянам, і українцям дана в образах Рідного Богорзуміння, і є основою накопичення досвіду поколінь і вирішення життєвих для народу задач, усвідомлення будови і законів Всесвіту, які ми маємо утримувати, будучи у цьому світі.
 
Жили у Правді наші великі Предки, сіяли знання і добро, утримували звичай, пребували в любові один до одного, спільно боронили замлю від загарбників.
 
Ми мали, як і інші народи, зв'язок із Творцем та звичаєву традицію його утвердження,  яка була  духовною ДНК нашої нації і основою існування нашого Роду,  за якою ми  визначали і розрізняли що таке добро і що таке зло, правда і кривда, корисне та  важке від легкого та шкідливого...

Але рабич князь Володимир, виконуючи волю невидимої сили, вогнем і мечем розпочав духовний геноцид, що став національною трагедією русичів, українців - примушував зректися наш народ Його  споконвічної духовної традиції, яка була для нашої Вітчизни і народу і Силою, і Оберегом.   
 
"Якщо когось бог хоче знищити - то відбирає розум" - так кажуть мудрі.  
Який бог хоче  нас знищити таким чином і з якою метою? Відповідь є, і вона у всіх на виду - але мало хто її бачить...
 
Сьогодні  знову повстали перед нами ті самі виклики у протистоянні цивілізацій: збереження цілості держави і ідентичності Роду українців, нашого Рідного споконвічного світогляду і духовністі, на який зазіхає хазарський каганат і зовнішні окупанти.
 
Нам, хоча майже запізно привідкрилось те, що наш народ знову поставлений перед фактом геноциду  - знищення України і українського народу внутрішньою і  зовнішньою агресією.
 
Чи повторимо кроваві помилки минулого?

Чи повернемося до Правди, Свого звичаю і світогляду, збудувавши "сімю велику, вольну, нову...", оминувши стархіття війни, окупації, боротьби за життя своє?
 
Що може нам запропонувати нав'язана нам релігійна система - поклоніння Єгові, який нам підсовують замість і  під виглядом Отця нашого - вселюблячого, всесильного, Творця Всесвітів видимого і невидимого, якому українці моляться "Отче наш..."? 
Невже це звертання недостатнє свідчення того, що ми Його - Творця - є Діти?

Пращури наші з 1500-літньої глибини  мовлять до нас словами з "Велесової Книги":

"І хай буде сказано,
що ви сини Творця,
і поводьтесь
як сини Творця.
І будете як діти мої,
і Дажбо буде
Отець ваш".

Невже Всемогущий Творець  буде вбивати своїх дітей задля якогось одного, вибраного невідомо ким і згідно яких критеріїв ?

Чому християнська церква віками приносила мільонні криваві жертви у війнах (освяченних церквою як з однієї, так і іншої сторони) і "полюваннях на відьом" - адже ж це "вчення"  демонстративно пропагує любов і мир...

Чому діла і слова церковників так разюче роходяться, чому людство, опутане різними авраамічними релігіями (юдаїзм, мусульманство,християнство) стрімко деградує -  чи немає тут якось злого умислу, підсупного плану?

 Яка сутність робить з нас собі рабів?  Хто її слуги на Землі?

Невже Бог, всемогущий Творець - потребує і має Своїх дітей за  рабів , щоб розважатись, коли ті  вбивають один одного, повзають перед ним і вимолюють прощення за те, що Він Сам їм  і призначив - яко Управитель світу? 
Чому люди стали творити зло?

Адже наш світ  живе у гармонії як у Раю, де кожний атом, кожна молекула чи жива істота наділена всим, щоб виконувати свої призначення і тому перебуває у щасті  від "сродної праці"  (Г.Соворода) - і не вбиває та не визискує мільйони собі подібних і інших, творячи руйнуючи природу і Землю...

Який батько хоче рабства своїм дітям?  
 
Батько вчить жити, і вирости таким, як він, шануючи інших, інші життя як частину єдиного Буття, утверджувати Правду, любити Природу яка є Ним і Його проявом, дорости до його Світлості і Любові.
 
Такими батьками - люблячими, строгими  і навіть суворими - є прояви Творця, що суть для кожного народу Рідні Боги, які єдині у своїй множині.
 
Одним з основних проявів Творця на Землі - є  сила Правди і Справедлиовсті, яка є стрижнем проявлення і захисником Світла і основ Всесвіту.
 
Наш народ, Русичі-Українці  називає цей Прояв Творця -  Перун, русичі звуть його Перунъ, інші народи - Пярун,  Piorun, Перкунас...
 
Це Світло, ця Сила - безкінечна і праведна - стоїть на заваді тим, хто панує над людською цивілізацією, бо руйнує всі плани панування над Духом людським і перетворення дітей Божих на рабів, на стадо овець, приречених на заклання - на м'ясо.

Блага вість - повернення Перуна дає сили жити, творити, любити один одного - бо Бог є на світі, і Він з нами, Він в нас .

Пробудімося, бо кожен у відповідальності за свій вибір своїм щастям і життям і життям рідних і близьких  - бо як ми збудуємо Україну, таким буде і наше життя, а також життя всіх громадян України, і Людства у цілому.  Або коли ми прокинемось запізно - це буде вже не життя.
 

Прислухайтесь до слів Пращурів наших, писаних 1500 років тому, коли ми Русь тільки творили:

Від ранку до ранку бачимо, як зло діється на Русі(-Україні),
і чекаємо, що поверне до добра.
І то не буде інако,
якщо сили свої не згуртуємо і не візьмемо
мету одну до мислі нашої.
Ідімо... і борімося за життя наше, як герої,
як і отці наші, які хоробро билися за цю землю
на кожному кроці і падали на неї,
бо любили її
і мали вмерти на ній, а назад не йшли ніколи.

Отож переможемо до кінця і
продовжимося до віків множеських завдяки Богам,
і ніщо нас не знищить.

Мати-Слава сяє до хмар, як сонце, і віщує нам перемогти, чи згинути.
То чи нам боятися смерті, коли ми нащадки славних!
А того не боїмося, бо то є життя земне, а вище є життя вічне.
І мусимо дбати про вічне, яко земне проти нього ніщо.
Станьте як леви один за одного, і тримайтеся...
І Перун буде коло вас і перемоги дасть вам.

Слава Богам нашим до кінець кінця віку землі тієї
і до благ усяких Русі, отцівської землі нашої.
І так буде, бо ті слова маємо од Богів.

 
Наші Предки в ті часи, коли було видно, де Правда і де неправда - в силу обставин боронили мечами Рід наш і Вітчизну, яку і передали нам у спадок. А ми напраснимо це...
 
"Усе брехня
І в Римі, і у Візантії
Ніколи правди не було."
"За що ж тебе, світе-брате,
В своїй добрій, теплій хаті
Оковано, омурано (Премудрого одурено),
Багряницями закрито
І розп'ятієм добито?
Не добито! Стрепенися!"
                                 (Т.Г.Шевченко)
 

В сьогоднішніх умовах знову йде війна, і в ній  основна зброя - тотальна надбрехня (хуцпа) і одурманювання, летрагічний сон, що перетворив Людей Божих в "біомасу".

І протистояти цьому ми можемо тільки тоді, коли пробудимось, відкинемо криві дзеркала, яких нас оточили і згадаємо, що ми Люди.
 

Довідка 

 
З древності так є, що чий Бог- того земля.

Кумири (скульптурні зображення)  Богів для кожного народу, і для руського=українського  -  були зокрема, і "майновим стовпом", що визначав належність території села, міста, держави тому народу, чиї тотеми чи зображення їх Богів (а також символів, властивих конкретному народу ) є над цією територією.

Коли стоїть у столиці  Перун чи  інші зображення Творця згідно традиційних вірувань (світоглдової системи) українців - то все навколишнє у державі - земля, води. ліси - належить нашому Роду, русичам, українцям.
 
Коли сьогодні по Україні поставлені (і зараз на кожному кроці стоять) ідоли чужинського бога  - в нашому випадку різні прояви Єгови (Яхве)  і інших сутностей, яким поклоняються, які є витвором   своєрідного бачення іншого народу - то чия земля рано чи пізно стане, і куди піде той народ, що приречений на "заклання" - тобто ми з вами?
 
У 988 році Володимир Кровавий "похрестив" Русь, а власне столицю, Київ, а образ-кумир Перуна було скинуто у Дніпро.
Ми отримали заплановані порушення єдності і духовної цілосності нашого народу та занепад Русі, введення чужинського (на  юдейскій основі, як і мусульманство) світогляду-релігії з Візантії та тривалі братовбивчі війни на цьому грунті,що як наслідок мали втрату наших  історичних земель, а згодом - і окупації нашої  держави  Русі  - Московським царством з привласеннням ним, хай і в спотвореному вигляді назви нашої держави.

Для відновлення історичної справедливості, через 1021 рік до Києва повернувся скульптурний образ (кумир) одного з найголовніших Богів українського Пантеону - Перуна.

На Старокиївській Горі у м.Києві досі є пам'ятний знак - "Звідси пішла Русь"- поставлений владою багато років тому.
Тут було древнє головне святилище Києва,  де Перуну складали шану наші прадіди і керівники нашої держави - Русі. Отже, вся Русь належала нашому народу, а Перун був втіленням захисту Правди, Закону Прави (Божого закону), захисту Вітчизни і нашого народу.

 24 серпня 2009 р. (7517 р.) свідомі українці і рідновіри зі всієї України-Руси і  поза нею встановили кумир Перуна, який згодом проголошено реліігійною святинею - про що повідомлено Президента України, Верховну Раду і інші державні установи. Встановлення кумира Перуна  у 2009 році -  історична подія як у плані духовному, так і в політичному.

Кумир Перуна   було поставлено урочистою всеукраїнською Ходою на день Незалежності у 2009 році біля музею Історії України, на його історичному міці, описаному в літописах.

Після встановлення Перуна центрі столиці України, м.Києві точиться декілька років реліігійна війна і із-за того, що влада в Україні не захищає Закони України і українців, а потрурає беззаконію і кримінальним злочинам чужинців, зокрема - самовільним забудовам під "храми" на українських землях, руйнуванню  святинь українського народу, зокрема наруга над образам Богів, які були духовним скарбом нашої нації.

Очевидно,це могло бути лише при потуранні влади в Україні, яка тим сами проявила себе як  чужинська, окупаційна (Наруга над Образами Богів, Побиття та Вбивство в Україні ).

В ніч  з  31  жовтня на 01 листопада  212 року проти українського народу повторно скоєно злочин - спиляно і вивезено духовний, релігійний символ Бога Перуна - охоронця  нашого  народу, до якого тисячоліттями звертались наші великі Предки за поміччю, єднанням, щастям в боротьбі проти загарбників.
(див.: Офіційна заява релігійного центру Об'єднання Релігійних Громад Рідновірів України (ОРУ) з приводу наруги над Святинею Перуна у Києві)

На протязі цих 3 років, що пройшли після встановлення образу Перуна в м.Києві, були неодноразові спроби підпалу, скинення, спилення кумира Перуна  - жодного разу не було встановлено злочинців і охорона його не забезпечилась органами влади. 

Новітні яничари з бусурманським світоглядом і ненавистю до свого коріння  -  духовні юдеї (цитата папи Римського) винищують те, що лишили нам, українцям наші Предки
Заклики  поруйнування образу Перуна, всупереч законодавству України, конвенції ООН про права корінних народів,  та самому християнському вченню любити ближнього - неодноразово озвучувались офіційним особами  РПЦ московського і київського патріархатів, а скульптурний образ Перуна декілька разів намагались поруйнувати фанатики, яких нацьковували служителі релігійного культу під назвою органцізаціії "Русская Православная Церковь Московского Патриархата", зокрема своїми "хрестними" ходами навколо образу Перуна.
 
Неодноразово проводились провокації священниками і посадовими особами РПЦ  Московського патріархату, що захопили незаконно (це злочин як згідно християнських заповідей, так і законодавства України) ділянку на Старокиївськії горі і побудували т.зв.церкву на цьому місці.

Відносно деяких цих фактів  Об'єднаня Рідновірів України надало офіційну заяву.
Ці злочини проти кумира Перуна, як символу духовності українського народу,відбулись через однобоко спрямовану діяльністю влади, потурання нею розпалюванню міжрелігійної ворожнечі іноземною організацією - МП РПЦ.
Злочини проти представників автохтонного,  українського світогляду - рідної віри - говорить лише про одне -влада в україні - НЕ українська, а в маніпулювання понятям "україна" чи "український" в в програмах партій вкладається лише зміст як території - без українського народу.
І ця "територія", "регіони"  її  "зачищається"  сьогодні від українців -  в духовному полі  і фізичній реальності (цитата з у чомусь пророчої статті "Війна проти образу Перуна - це війна проти українського народу і України")
 
За охорону і поруйнування  духовного символу нашого народу  відповідає влада України.
 
Релігійна війна Москоковського Патріархату як "ядерного щита Росії" (В. Путін) в державі Україна проти традиційного, споконвічного, автохтонного світогляду корінної нації держави Україна -   при підтримці влади в Україні,  відкрито зневажаючи законами України і міжнародними конвенціями привела до новго злочину - 1 листопада 2012 року в м. Києві на Старокиївській горі вчинено наругу над культовим центром української Рідної віри: невідомими зловмисниками (вірогідно, вночі) спиляно дерев’яну статую Бога Перуна.
 

Нині маємо Благу Вість: Перун в такий важкий час для України - повернувся!

Отже, з нами Бог, і Правда!
 
Браття слов'яни - хорвати, болгари, македонці, чехи, поляки, словени, серби, росіяни, всі люди доброї волі на Землі!
 
Єднаймося, гуртуймося, будуймо свої держави у єдності, взаємній любові і взаємодопомозі! 

Будьмо - на благо кожного з нас і благо всього Світу!
 
 Сьогодні Захисник Русі і наших народів прийшов! 

 Україна-Русь і всі ми під захистом Богів! 
 
Борімося із своїми слабкостями, своєю бездуховністю, інфантильністю і пасивністю. Найкраща перемога - над самим собою.
 
Борітеся — поборете!

Вам бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!
                                          (Т.Г.Шевченко)
 

До теми:

 

Відео:

У Видубичах знайшли Кумира Перуна (репортаж ТСН)
{youtube}bpE6Ki4Tkkw{/youtube}

2009 рік. Встановлення скульптурного образу Перуна.
{youtube}tvAi4m2l33A{/youtube} 

 

Поезія
 


 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud163.jpg
Свята наша земля
pryr147.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.