18 | 01 | 2022

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

200 років Т.Г.Шевченко

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

 

Декларація всенародного руху за  відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

 

Ми, представники українського народу, що встали на захист Вітчизни від окупантів, виконуючи волю громадян України, які делегували нас на Майдан у м. Киів та  на площі і майдани місті і сіл України, усвідомлюючи відповідальність свою перед Богом, Вітчизною, народом – звертаємось до українського народу, українців всього світу, до громадян України, до усіх людей доброї волі із закликом допомогти нам відновити (створити) державу правди і справедливості, таку, за яку боролись наші батьки.

Після здобуття незалежності Україною - державою, за яку проливали кров герої минулих і теперішніх поколінь, - продовжувалась неоголошена підступна війна як проти держави Україна, так і проти українців як етносу.

Війна — це організоване насильство, метою якого є досягнення політичних цілей певної організованої групи осіб над наперед визначеним «ворогом». Цілями групи є загарбання матеріальних і інших ресурсів «ворога», природного багатства його держави та перетворення корінного населення «ворога» в рабів.

За так званої  "незалежності" останні 20 років проти українського народу і української державності ведеться нова, надсучасна форма війни – незрима, але загибельна для нашого народу - війна духовна, політична, дипломатична, економічна, інформаційна, психотронна, генетчна та інша з метою знищення українського народу і заволодіння ресурсами держави Україна. Захоплені під гаслами "демократії" владні структури, починаючи з  1990-х років боротьби за незалежність України, порушуючи Конституцію України, стали зброєю проти народу, паразитами його підйомної сили.

Це стало можливим лише через те, що при владі в Україні були передусім представники інших, не українських  етносів та чужинських світоглядних систем, в яких не визнається природнє право українського народу на існування, або ж згідно з релігійними доктринами яких українці (русичі) приречені на знищення як недолюди.
Була порушена пропорція представництва у населенні проживаючих на території України етнічних груп відносно представництва їх у вищих ешелонах влади.

В Україні оголилась справжня, облудна  сутність сучасної «демократії» – як системи панування організованої малої групи над більшістю, використовуючи технології поневолення суспільства і впливу на свідомість людини.

Тому сучасна "демократія" (тобто "влада народу") вже не має нічого (окрім зовнішньої видимості) спільного із справжньою демократією. Цим терміном прикривається олігократія, як стала де-факто системою влади в Україні.

Сьогодні ж нарешті народ пробудився і вже всім стало очевидно, що йде війна – і не «громадянська», яку нам хочуть нав’язати влада і ті, хто нею керує, – а визвольна, антиокупаційна.

Український народ в небезпеці і поставлений на межу загибелі, а держава Україна – що передана нам у спадщину від попередніх  поколінь - та за яку тисячі років проливали кров наші предки – захоплена злочинцями, переважно представниками не українського етносу, що діють за попереднім таємним зговором і виконують план, реалізація якого вже привела до страшних наслідків у нашій державі.

Ми розуміємо, що визволення України і вільний розвиток талановитого й обдарованого розумом українського народу може бути ключем для щастя і добробуту як народів Європи, так і всієї планети.

Ми констатуємо, що

На сьогодні органи влади в Україні складаються з осіб, які змагались з іншими претендентами і, згідно взятих ними обіцянок і даних народу переконань, отримали від народу тимчасовий дозвіл на керування Державою.
Але всуперч обіцянкам і деклараціям, "іменем народу" владою в державі Україна проводиться системне, планомірне порушення Конституції України, тобто організоване знищення конституційного устрою держави і як наслідок —  знищення українського народу, його культури, мови, ідентичності, злочинне привласнення або знищення його майна, землі, природних ресурсів.
Це є  злочином проти людяності.
Намагання громадян України боротись проти свавілля влади, чиновників, прокуратури, судів, системної корупції і розкрадання майна народу - не може бути успішним без докорінної зміни самої влади і принципів господарювання. 

 

ДЕЯКІ ФАКТИ:

1. Після розпаду СССР громадяни України опинились приблизно в рівних умовах – кожний громадянин став володіти рівно поділеною на кожного частиною майна держави і 3 гектарами землі та мав якісь збереження в ощадбанку СССР (які до сих пір не повернуті), мав квартиру і роботу, економіка була достатньо розвинута, а демографічні показники (зокрема тривалість життя, смертність тощо) були одними з найкращих у СССР.
Міліонери, олігархи  в Україні, на відміну від інших (непостсовєцьких) держав стали такими лише через системне, планове пограбування народу, зокрема нашої  матеріальної спадщини, напрацьованої попредніми поколіннями українців. 
   Це частка майна держави, що НАЛЕЖИТЬ КОЖНОМУ УКРАЇНЦЮ - надана і легітимізована документом на спадщину -іменним цінним папером, який має назву ПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ МАЙНОВИЙ СЕРТИФІКАТ. На основі цього документа мали бути приватизовані громадянами і контрольовані у їхніх інтересах підприємсва України. Але злодіями була продумана велика афера: більшість іменних сертифікатів була безсовісно вкрадена і не повернута їх власникам (не кажучи вже про обіцяні і очікувані ними прибутки). Довіривши свої майнові сертифікати власникам фірм з багатообіцяючими назвами і обширними планами діяльності, щиро зацікавлені громадяни були фактично обкрадені і викинуті за борт державного будівництва.

          Насправді ж власниками підприємств був, є і буде творчий український НАРОД, а не новоспечені злодії-олігархи, які здобули свої мільярди, обікравши довірливих громадян за допомогою юридичних махінацій. Насправді ж вони - перші злочинці, відповідальні за розвал економіки України.

2. Одразу ж після повалення окупації і здобуття незалежності від СССР та прийняття Конституції держава нашого Роду – Україна була захоплена організованою таємною злочинною групою, яка діяла системно, узгоджено, за попереднім зговором і, як зараз стало очевидно, маючи на меті захоплення і знищення нашої держави, заволодіння нашими ресурсами та майном, винищення нашого народу, його культури, мови, духовності, звичаїв та усталеного світогляду, що проявлявся у властивому нам укладі життя.

3. Останні 2 десятиліття фактично проводився перерозподіл і грабіж нашого майна, відбувалося знищення промисловості, духовності, світогляду і традиційного для нас способу життя, потуралася зневага до нашого народу, були знищені безкоштовна медицина (хоча відрахування з зарплат на медичні потреби не змінились) та безкоштовна освіта, в наших школах стали практикуватися побори з учнів (студентів) і батьків, почали забороняти згадувати наших національних героїв. Відтак престиж науки, рівень освіти, якість медичного забезпечення - впали катастрофічно.
Державною мовою нав'язується мова імперії, яка відповідальна за знищення мільйонів українців і яка зараз нахабно зазіхає на суверенітет України. Ці та інші дії, зокрема з боку службових осіб держави, є системними і масовими сепаратистськими діями, зазіханнями на Конституцію України – але президенти, органи правопорядку, суди та служби безпеки фактично потурали і потурають цьому процесу.

4. В нашій державі знищена армія і незважаючи на те, що сусідні держави відкрито висловлюють претензії на територію України, проводиться систематична зрада національних інтересів України (півострів Тузла, о. Зміїний, депутатський лист для визнання поляків постраждалими від українського націоналізму) і  владою чиняться інші дії, що фактично узаконюють претензії сусідніх держав на нашу територію, впроваджуються домовленості про фактичне переселення громадян інших держав в наш дім – Україну без нашого дозволу (договір з Китаєм, Туреччиною, заселення корейцями і в'єтнамцями, порушниками державних кордонів України), фактично впроваджується зневага до наших звичаїв у чужинців, що приходять або поселяються на нашу землю. Такі дії змушують нас не лише їх утримувати і оплачувати медичне забезпечення та надавати їм пенсії, але терпіти поступове розмивання і знищення цінностей життя нашого народу.
  Цим створюється загроза для культурної та родової єдності (цілісності) нашої держави і в майбутньому – конфлікти, теракти, громадянські війни та величезні людські втрати (що вже проявляється в порушенні і фактичному знищенні цілісності національних держав імігрантами у Європі. Хоча у європейських державах права корінних етносів підтримуються набагато краще, ніж в Україні).

5. Нам владою і приватними інформаційними агенствами, що очевидно координовано виконують спіільну мету, нав'язується гомосексуалізм, статева розпуста і проституція, наркоманія і алкоголізм, а останнім часом – т. зв.«ювенальна юстиція» з метою відбирання дітей для контролю над батьками, видаючи це за «європейські цінності». Ці т.зв. «цінності» є абсолютно чужими для нашого народу, бо кардинально суперечать нашим цінностям і укладу нашого життя, є фактично знищуючими наш народ.

6. В країні фактично не діє Конституція держави, прийнята при її заснуванні, а суди, прокуратура, спецслужби, міліція, контролюючі органи не діють справедливо, а фактично є складовою не лише корупційної, але й репресивної системи.
З кожним роком нашої «незалежності» все виразніше проявляються мета всього цього: створення олігархічно-диктаторського режиму НЕУКРАЇНЦІВ.  Український народ є заручником цього режиму і  змушений розплачуватись за наслідки діяльності цього режиму.
Та «демократія», яка нам нав'язана, є прикриттям цього процесу – ведеться масова фальсифікація результатів виборів і підкуп голосів. Це було видно зокрема під час виборчої президентської кампанії штабом В. Януковича проти В. Ющенка і в останні роки.

7. Цілеспрямовано, планово проводиться розвал економіки, коли за безцінь продавались і продаються заводи, які в переважній більшості одразу знищуються. Це перетворило  Україну з високо розивнутої індустріально-аграрної держави - у «ринок збуту» закордонної продукції та привело до зубожіння переважної більшості громадян України.

8. Через цілеспрямовано руйнівну політику урядів за останні роки в Україні різко збільшились смертність, бідність, алкоголізм, соціальні розшарування, зникає середній клас, знищилась потужна промисловість, впав освітній рівень, ми втратили право розпоряджатись своїми земельними і природними багатствами. 

9. В 1990 році по внутрішньому валовому продукту на душу населення Україна входила в дестятку розвинутих країн світу. В 1990 р. вартість матеріальної бази сільського господарства була 97 млрд. рублів, сьогодні - всього 9 млрд. гривен (у 100 раз менше). Сьогодні за бідністю Україна серед африканських країн, а з вивозу капіталу на 1000 населення – на одному з перших місць у світі: йде тотальне пограбування українського народу. Сьогодні внаслідок пограбування, що називаються реформи з 1990 року по 2000 рік Україна втратила 75% економічного потенціалу – це більше, ніж під час 2 світової війни. У світі прийнятий показник нерівності доходів: відношення доходів 20 % найбагатших до 20 % найбідніших людей в країні. У Швеції він складає 3,8; в Японії – 4,3 ; в Німеччині – 5,7 ; в США – 8,9 ; в Україні - більше 100.
Україна перейшла межу допустимого рівня споживання імпортних товарів у світі – 83% (проти 35%); допустимого рівня працюючого за кордоном працездатного населення – 32% (проти 10%); допустимого рівня тіньової економіки – 50% (проти 10 %); допустимого рівня криміналізації суспільства та рівня бідності – 80 % (проти 10 %).
Освіта та наука України знаходиться в занепаді, у тяжкому фінансовому стані. Витрати на наукові дослідження в розрахунку на 1 вченого в Україні майже в три рази менші, ніж в Росії, у 18 раз менші, ніж в Бразилії, в 34 раз менші, ніж в Південній Кореї, і в 70 раз менші, ніж в США.
Ціни на продукти харчування в Україні, яка є виробником цих продуктів - вищі, ніж у європейських країнах.

2. Відсутній взаємозв'язок між збільшенням податків та покращенням життя. Оплачуючи податки, люди не знають, на що ці податки витрачаються.

3. Національний банк, із-за діяльності В. Ющенка після прийняття у 1999 Верховною Радою Закону "Про Національний банк України" — фактично став недержавним: через повну залежність від долару США та приватної контори – Федеральної Резервної Системи, котра ці долари і випускає.

 

МИ ПОВІДОМЛЯЄМО (ДОВОДИМО ДО ВІДОМА), ЩО

1. У кожного з нас вкрадена належна кожному громадянину України одна сороко-мільйонна частка майнової спадщини (власності) України – Майновий сертифікат (т.зв.«ваучер») і перерозподілено це належне нам майно - в корито певної групи осіб (з якої вилупилися «нові» мільйонери й олігархи і з якої спонсорувалася «нова» антиукраїнська влада).
Вартість майна, яке належить кожному громадянину України на сьогодні — еквівалентна 250 тис. доларів США + 3 га землі.

2. Нам не виплачено згідно договору з Євросоюзом 160 млрд. євро (це по 4 тис.євро на кожного) - за роззброєння України (надання їй статусу «без’ядерних» інтелігентних інтелектуальних держав «пост-індустріального типу»).

3. До сьогодні не повернуто 90 млрд. доларів офіційним спадкоємцем СССР – Російською Федерацією вклади громадян України в ощадбанк СССР (який зараз є Сбербанком Росії).

4. Нам не заплачені Російською Федерацію матеріальні компенсації за голодомор, де знищено від 8 до 40 млн. українців, за злочини над нашим народом під час колективізації, коли було обкрадено, вбито і вивезено в Сибір на рабську працю мільйони українців.

5. До сьогодні всі президенти України і уряди – не вимагали повернення цих коштів, що є свідченням зради національних інтересів України та існування таємного плану, по якому діють вже протягом 20 років високопосадовці у державі Україна.

 До сих пір не названі замовники, організатори і виконавці  злочинів  проти українського народу– якими були або (і):

· а) Російська Федерація (СССР)

· б) комуністична партія

· в) певна національна спільнота – бо 70% організаторів цих злочинів (згідно документів зокрема) були представники однієї національності.


6. На сьогодні втрати Україною майна і населення більші, ніж після 2 світової війни.

В Україні розвалена система охорони здоров'я, фактично міністерством охорони здоров'я України створюється ситуація поширення СНІДУ (заборона обстеження на СНІД без письмової згоди, відсутність фільтрації хворих на СНІД іммігрантів – які й так є небажаними для нашого народу), систему швидкої медичної допомоги перетворено в МНС, в планах – перетворення їх у репресивний орган – внутрішні війська для підсилення олігархічно-диктаторського режиму.

7. В порушення Конституції України знищена система безкоштовної медицини – зокрема всі ліки доводиться хворим купувати (і навіть інколи за цінами, вищими від європейських) без гарантії не підробленого препарату, а обстеження часто є платними (МРТ, лабораторне обстеження,УЗДД тощо), коли стоматологічна і ортопедична допомога стала видом прибуткового бізнесу.
В умовах, коли навіть на повноцінне харчування переважній частині громадян України, особливо хворим та інвалідам, не вистачає коштів – створення системи оплати за медикаменти, операції чи обстеження унеможливлює отримання населенням медичної допомоги і приводить до незлічених страждань.
Тобто медичне забезпечення стало недосяжним для переважної більшості українців - як і планував Гітлер (у сукупності з недосяжністю освіти і поширенням алкоголізму) для окупованих територій.

8. Ми повідомляємо, що на сьогодні майно наше пограбовано і народ України є одним з найзлиденніших у світі та поставлений на межу вимирання – але попри все Україна є однією з найбагатших країн у світі і ми маємо всі засоби для створення рівня життя громадян нашої держави відповідно до рівня високих світових показників.

9. Ми є моноетнічна нація згідно світових критеріїв — але від нашого імені не була підписана Конвенція ООН 2006 р. “Про права корінних народів” (президент- В. Ющенко, голова делегації від України – очільник МЗС А. Яценюк). При владі в Україні в основному є не українці - вони й приймають антиукраїнські закони.
Попри існування організацій, що захищають інтереси представників інших національностей, проживаючих у нашій державі — захистом саме українців - корінного народу - не займається жодна організація, хоча це є прямий обов'язок держави.

 

МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ЯК ОСНОВНЕ ДЖЕРЕЛО ВЛАДИ В УКРАЇНІ:

1. Висловлюємо недовіру органам влади і особами, яких ми вибирали згідно їх обіцянкам – і повідомляємо їх про негайне припинення ними повноважень як працівників, котрих ми найняли на державну роботу.
Ми звільняємо уряд і Президента, президентський апарат в нашій державі за не належне виконання посадових обов'язків, використання ними наданої нами влади у своїх особистих інтересах, що привело до руйнації держави Україна, порушення конституційних прав громадян.

2. Ми перестаємо оплачувати їхню діяльність з моменту оприлюднення цього документу і вимагаємо від них доказів їх діяльності в інтересах українського народу. У випадку відмови вимагаємо від них повернення отриманих ними коштів (зарплат, премій, інших доходів чи матеріальних допомог у будь-якій формі, що оплачені з бюджету), майно держави, що є у їхньому користуванні – власнику: державі Україна і особисто платникам податків у повному обсязі як замовникам (працедавцям) , які опинились ошуканими, які поставлені перед фактом оплачувати представникам влади невиконану ними роботу або діяльність влади, спрямовану проти інтересів громадян України.
Вимагаємо створення комісії для вивчення витрат з бюджету останнім президентом і верховною радою останнього скликання та обгрунтування необхідності саме таких таких витрат і відповідністю цих витрат вартості виконаної ними (дорученої їм) роботи (посадових обов'язків), зокрема виконанню передвиборчих обіцянок.

3. Ми надаємо право висуванцям демократично-суспільного руху в Україні («Майдан»), профспілкам, козацьким, студентським організаціям виконувати обов'язки звільнених нами в п.1 найманих працівників.
Ми надаємо їм право виконувати обов'язки по керуванню нашою державою, право висунути свої тимчасових кандидатів на керівні посади - тих, хто згоден з повною відповідальністю діяти в інтересах українського народу.
Для цього організувати термінову передачу справ цим новим працівникам, яким ми даємо право діяти від імені народу задля його блага й розвитку, - для виконання цих справ із повною відповідальністю перед народом своїм майном і своїм добрим іменем (репутацією) за свою діяльність чи бездіяльність.

4. Кожний претендент на керівну посаду повинен подати достовірну інформацію про себе, пройти люстрацію на співпрацю з органам КГБ, з іноземними спецслужбами щодо минулої діяльності на шкоду Україні чи на користь іноземних держав.

5. Оплата праці новим працівникам – з моменту оприлюднення цього документу - фінансується з коштів, що припиняються видаватись на утримання попередніх працівників (чиновників, депутатів, президента).

6. Ми вимагаємо проведення чесних дострокових виборів Президента України і представницького органу народу. Перед цим провести повне розслідування причин і фактів масштабної фальсифікації результатів виборів з покаранням винних і організаторів цієї змови по захопленню влади в Україні – починаючи з протистояння кандидатів В. Ющенко та В. Януковича (голову виборчої комісії Ківалова, також особливо активних фальсифікаторів від «іншомовних» партій). Саме фальсифікації на користь В. Януковича стали причиною народних протестів у 2004 році (т.зв. «помаранчева революція») і взірцем для успішних фальсифікацій в подальшому.

7. Вимагаємо проведення слідства обставин не виконання В. Ющенком , Порошенком, Ю.Тимошенко обіцянок, коли у них були всі засоби, щоб «бандити сиділи в тюрмах» (цитата В. Ющенка). Це розцінюється фактично як «зрадити український народ, скориставшись його повною підтримкою і довірою».

8. Вимагаємо проведення експертизи законності і необхідності кабальних міжнародних договорів з Росією по енергоресурсах та інших договорів (кредити тощо).

9. Вимагаємо отримати достовірну інформацію про багатства і майно, належні громадян України, що є в приватній власності, в тому числі за кордоном, в офшорних зонах, що вкладені у різні компанії і проекти - із співставленням декларацій про доходи цих громадян.

10. Вимагаємо надати звіт від кожного чиновника за проведену роботу під час його діяльності на посаді, зокрема діяльності за останні 3 місяці, уточнену декларацію про доходи, рухоме і нерухоме майно, належне їм і членам їхніх родин.

11. Вимагаємо від влади створити слідчу комісію для розслідування діяльності тих, хто займав посади в органах влади, зокрема законодавчу, економічну, фінансову.

12. Вимагаємо з сьогоднішнього дня припинити дію законів, які були прийняті з порушенням регламенту (зокрема голосуванням за відсутнього члена Верховної Ради) або таких, які прийняті не в інтересах держави Україна або на її шкоду, порушують конституційні права українського народу.

13. Вимагаємо створити міжнародну комісію для розслідування діяльності керівників і керівних органів держави на склад злочину проти людяності та узурпацію влади, порушення принципів демократії, що привело до реального фактичного створення диктатури в Україні і знищення її як держави.

14. Через те, що відмовою добровільно звільнити займані посади урядом в Україні і Верховною Радою ними ж була створена така критична ситуація, що інших засобів, ніж вираження свого волевиявлення на майданах, український народ не мав – стягнути кошти з тих, хто призвів до тієї ситуації – з Президента, Верховної ради, адміністраторів президента в областях за матеріальні і моральні збитки кожному учаснику подій на Майдані, а також для компенсування матеріальних збитків, що були завдані майну нашого народу, державі Україна, комунальній або іншій власності, відшкодування незручностей кожному жителю м. Києва - перш за все тим, хто проживає в біля Майдану Незалежності: одноразово – згідно прописки (*?) і додатково - згідно подання скарг на завдані збитки. Провести детальний аналіз завданої шкоди, для чого створити цільову комісію нового уряду з включенням до неї жителів постраждалих міст.

15. Вимагаємо провести розслідування про підкуп громадян, що демонструють ніби своє волевиявлення на «антимайданах» у Києві та інших містах України.
Ми поважаємо і враховуємо їх вибір, їх незгоду з вимогами учасників акцій протесту на Майдані у Києві і інших містах, але не прощаємо злочин підкупу антиукраїнської діяльності із українських державних коштів чи коштів «братніх» держав і вболівальників.
Тому просимо противників національно-визвольного руху в Україні письмово підтвердити підтримку діючого на той час президента і уряду, що означатиме передусім свідому і остаточну відмову від отримання матеріальних і інших компенсацій та виплат, від вимог учасників Майдану, зокрема – означених у цій декларації.

16. Відповідальність за збереження прав і свобод, громадського спокою, функціонування держави покладаємо на народ як основне джерело влади в Україні і на нових працівників, яких наймаємо на роботу, президента, уряд, рад різного рівня.

17. Терміново вимагаємо підписати Україною Декларацію ООН 2006 року про права корінних народів (яка не підписана від імені України тодішнім міністром закордонних справ п. А.Яценюком за президентсва В.Ющенка).
Ця декларація обгрунтовує права українського народу як титульної нації держави Україна на розвиток своєї мови, культури і головне - на звичаєву форму управління державою.

18. Обирати членів органів управління державою ЛИШЕ відповідно процентному складу населення згідно останнього перепису населення. Порушення цієї пропорційності слід розглядати як дії розпалювання міжнаціональної ворожнечі, як злісне порушення прав корінної нації – українців, тобто – як дію в інтересах іноземних держав.

19. Ввести графу «національність» в паспорт України в найближчий термін. Відмова у наданні такого запису у паспорті має каратись як порушення національних прав громадян України.
Ведення розмов про міжнаціональні взаємовідносини має проводитись ЛИШЕ з документальним підтвердженням у паспорті громадянина України національної чи етнічної приналежності.

20. Інформація про публічних осіб (депутатів, чиновників, державних службовців), передусім національна приналежність, віросповідання тощо має бути оприлюднена. Без відповідно оформленої згоди на це не приймати їх на роботу.
Таким чином буде досягнута відповідальність чи пошана кожним перед своєю нацією за належне чи неналежне виконання своїх службових обов'язків.

21. Надання пріоритету етнічним українцям, як і традиційному світогляду (релігії) українців яко нащадкам духовного і матеріального багатства, напрацьованого їхніми предками на території держави Україна, яку вони вибороли вікам боротьби, – перед представниками інших національностей, передусім тих, які мають свої етнічні держави.

22. Звичаєве Право (в його Головних нормах) має стати основою суспільно-ПОЛІТИЧНИХ відносин, а самі Головні норми Звичаєвого права слід запропонувати в якості  основи новітніх законодавчих Актів держави Україна. 

Для створення відповідного законодавства скористатись законодавством держави Ізраїль як прикладом вирішення захисту звичаєвого світогляду, мови, генофонду.

23. Провести терміново люстрацію тих, хто працював на КГБ СССР, із усуненням від державних посад і притягненням до кримінальної відповідальності. Також – тих, хто зараз працює зокрема на інтереси Російської Федерації на шкоду інтересам України із визначенням такої діяльності як «шпіонаж і зрада Батьківщині».

24. Від Євросоюзу – ВІДДАТИ НАМ 160 МЛРД. ЄВРО, що належать нам згідно домовленостей

25. Від Росії - віддати нам 90 млрд. доларів привласнених Сбербанком СССР (офіційний спадкоємець - Російська Федерація і Сбербанк Росії) наших збережень або реструктуризувати заборгованість Україні (6 млрд. Доларів щорічною виплатою або компенсацією решту боргу натурою).

26. Виплатити Російською Федерацією як офіційним спадкоємцем СССР нанесених СССР нам збитків – за десятки мільйонів вбитих і замучених (зокрема непосильною працею в Сибіру) українців.

27. Передачі Майдану повного досьє про судимості громадянина СССР і України В. Януковича. А також оприлюднення документів про злочинну діяльність його батька Ф.Януковича на території Литви під час німецької окупації.

28. Оскільки народ України НЕ уповноважував чиновників, що визвалися обслуговувати інтереси України, брати борги від імені України в інших держав – позов за повернення цих "боргів України" переадресовувати тим, хто їх БРАВ.

29. Повна зміна керівного складу СБУ, МВД, прокуратури, судів в Україні як відповідальних за бездіяльність сепаратистів в Україні (що є державною зрадою), масових порушень Конституції, порушення закону про мови.
При неможливості терміново це зробити – призначення комісарів з числа десятників Майдану у м.Києві з максимальними повноваженнями для розслідування і діяльності цих державних структур, зокрема – діяльність в інтересах інших держав (державна зрада, шпіонаж і саботаж).
Після чого створити слідчі групи для розслідування законності утворення військових формувань «Беркут» в Україні, знайти відповідальних за їх створення, розслідуватидіяльність і фінансування цієї структури.
При порушенні законодавства і Конституції України – терміново провести розформування цих структур, а винних – притягнути до відповідальності згідно законодавства України – чинного зараз або на момент порушення – пріоритетно той, де більше покарання.

30. Тим, хто відмовився виконувати злочинні накази в застосуванні сили проти представників українського народу (як основного джерела влади в Україні), що виражали його волю і вимоги до влади – надати працевлаштування згідно фаху.
Постраждалим від невиконання злочинних наказів працівникам силових структур – надати пільги як таким, що діяли в інтересах держави.

31. Створити комісії по справедливій компенсації постраждалим у боротьбі з порушенням владою конституційних прав громадян України - за рахунок тих, хто був при злочинній владі у державі.

32. Постраждалих фізично учасників Майдану – прирівняти до категорії «учасники бойових дій» до моменту створення відповідної, найпріоритетнішої категорії пільг – «захисники ВІТЧИЗНИ». Загиблих і тих захисників Майдану, хто зник безвісти, прирівняти комісією до загиблих – незалежно від того, чи згодом будуть знайдені ці люди – і надати їм звання «Героя України».

33. Розслідувати законність обрання Леоніда Кравчука президентом України.
При відсутності такої – створити комісію для визначення складу злочину у діяльності президентів, депутатів Верховних Рад, кваліфікованій, як «державний пеіреворот», “державна зрада”, а також для розслідування легітимності наступних президентів і депутатів Верховних Рад.

34. Розслідувати діяльність після отримання незалежності України всіх президентів і депутатів верховних рад всіх скликань – законотворчої та іншої на відповідність інтересам держави Україна, співмірність їхніх доходів поданим деклараціям, розслідування прихованої власності у депутатів і членів їх родин.

35. Віддати всім громадянам України – живим і вже померлим (їх спадкоємцям) їхнє майно, що належить їм згідно Закону – а саме – 1/40 000 000 частину майна України, і 3 гектари землі на кожного. Створити орган для дослідження механізмів «ваучерного» пограбування населення, покарати винних і віддати це майно в натурі або в розрахунку згідно калькуляції. На момент виходу закону про розподіл майна воно було еквівалентне 56 000 доларів США, на сьогодні ця сума складає з процентами 250 000 доларів США.

36. Ті особи, які були на момент приватизації громадянами України і згодом набули громадянства інших держав, тим самим своїми діями проявивши зневагу до держави Україна і відмовившись від розбудови держави Україна, від своєї частки як майна України, так і виплачування державних боргів – мають бути позбавлені права на на частку майна держави. Претензії такої категорії осіб мають бути розцінені як спроба заволодіти державним майном в особливо великих розмірах.

37. Провести інвентаризацію всіх земель України на предмет законності господарчої діяльності власників чи орендарів цієї землі - чи незаконності її привласнення. При визначенні порушень – покарання: як зазіхання на майно народу (суспільну чи спадково-приватну власність)

38. Інвентаризація, визначення масштабів вирубки лісів за останні 20 років, хто їх проводив і на основі яких документів, і обґрунтованість їх видачі – в першу чергу в заповідних і паркових зонах.

39. Інвентаризація всіх забудов з порушенням законодавства – особливо в паркових, заповідних зонах, по берегах річок, озер, морів – і притягнення до відповідальності винних із знищенням цих забудов, відновлення первісного навколишнього середовища із компенсацією завданих природі і суспільному спокою і порядку збитків.
В ситуації, коли забудови є завершеними – включно до конфіскації цих забудов на користь територіальної громади міст та сіл і створення там оздоровчих зон для дітей, осіб похилого віку та інвалідів, патріотичних та культурно-освітніх осередків.

40. Зобов’язання по оплаті тим, хто був змушений як військовий термінової служби в армії СССР проводити загарбницьку війну СССР проти Афганістану, покласти на офіційного нащадка СССР - Російську Федерацію, передусім – компенсації сім'ям загиблих за всі роки після введення військ в Афганістан. Це справедливо, бо ця війна велась НЕ Україною, Не в інтересах Української ССР і українського народу, тому не повинен постраждалий народ від цієї війни ще й оплачувати лікування чи витрати по компенсації ветеранам цієї війни.

41. Скласти комісію для достовірного визначення винних аварії на ЧАЕС, а також причетних до приховування інформації про небезпеку, яке спричинило шкоду значній кількості людей. Визначити, хто має оплачувати витрати для компенсації ліквідаторам на ЧАЕС - адже ця атомна станція була майном і на балансі Міненергетики СССР, офіційним спадкоємцем якої є Російська Федерація. І експерименти на ній робила Академія наук СССР, тепер – академія наук Російської Федерації.

42. Введення системи цілковитої безкоштовної якісної освіти будь-якого рівня (передусім – вищої) із наданням працевлаштування згідно професії.

43. Введення безкоштовного медичного, фармацевтичного забезпечення громадян України. Пріоритетно – найбільш вразливому контингенту – жителям сіл і малих населених пунктів, пенсіонерам, дітям.

44. Створення концепції побудови держави українського етносу – Україна з врахуванням інтересів інших народів, що допомагають в зміцненні нашої держави, наданням їм свободи розвитку мовної, духовної і іншої самоідентичності.

45. Впровадити заборону на території України організацій (зокрема таких, що називаються релігійними), що проповідують або у своїх писаннях поширюють заклики або позитивно подають факти або ідею вбивства інших людей чи народів, висловлюють свою вищість над ними, зневагу до українців - і підтримку звичаєвого права, традиційно українських і загальнолюдських цінностей: мови, світогляду, релігії, культури (родина, діти, любов, життя, справедливість, правда, недоторканість створеного працею майна, пошана до представників інших народів тощо).

46. Прирівняти до важкого злочину прояви неправди, обману, перекручування чи дезінформації (зокрема в історії), порушення конституції України суддями та державними службовцями, посадовими особами.

47. Визначити пріоритетність в державі інтересів народу, держави - над особистими, егоїстичними, а також – суспільно-корисну працю, патріотизм, чесність, справедливість, взаємодопомогу, справедливість, повагу до старших людей і всього суспільства, до довкілля та природи тощо.

48. Надати кожному можливості для реалізації себе як людини, громадянина.

49. Скасувати банківський процент, що є основою визискування народу.

 

 

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud449.jpg
Свята наша земля
pryr127.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.