18 | 01 | 2022

ПРО СТВОРЕННЯ НОВОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УКРАЇНСЬКОГО ТИМЧАСОВОГО УРЯДУ НА КИЇВСЬКОМУ МАЙДАНІ,ТА ЙОГО ЗАВДАННЯ

Прапор України. Вірне положення кольорівШановні Українці, браття і сестри!
Згідно чинної Конституції ми, народ - основне джерело влади у державі і через своїх представників на Майдані Незалежності висловвили свою волю і маємо повне право повернути собюі владу.
Але ті, хто є найманими працівниками у нашому домі - президенти, депутати перш за все ВР використали право управляти від нашого імені в нашому домі по злочинній змові для свого особистого збагачення, розікрали наше майно, довели державу до зубожіння  винищуючи народ наш скрутою, зокрема - відсутністю гарантованою Конституцією медичної допомоги.
Від нас приховують документи, підписані іменем народу України, від нашого імені, а конкретні особи створили ніби-то задля нашого блага і для нас  державні борги.
Але чи ми проводили референдум, чи доручали комусь брати борги під заставу нашого майна?

.Чи це не  злочин у міжнародних масштабах, чи не державна зрада?

Чому ми маємо відповідати за те, що робили ті, хто зараз поствив себе поза законом, що зробили і робять зараз  державний переворот, відбираючи у народу на право волевиявлення?

Хай вони за ці домовленнсті та борги і відповідають своїм майном.

МИ маємо право виманати міжнародного розслідування, залучивши активістів Майданів, що повстали по Україні, правників-української  Діаспори, щоб повернути наше майно і притягнути до суду винних.

Нке вірте псевдоопозиції, не вірте владі, не рвіться у Росію чи Євросоюз.

Ми маємо знати факти:
 

Чи дійсно 

  1.  У з’вязку з підробкою, безпосередньо Кравчуком Л. М. Закону УССР № 1297 від 05.07.1991 року «Про вибори Президента УССР» та обставинами з призначення Постановою Верховної Ради УССР № 1299 від 5.07.1991р. на 01.12.1991 виборів саме Президента УССР, незаперечно доводиться що виборів першого Президента України ніколи не призначалось на 1.12.1991р. і ніколи не проводилось.

  2. Чи дійсно у нас вкрали Конституцію України?

  3. Чи дійно кожному з нас належить майно держави Україна, що засвідчено документом: приватизаційними майновим сертифікатом?  Вартість цього майна - на сьогодні 250 тисяч доларів США 

  4. Чи дійсно Україна давно у ЄС – ще з 1994 року!!! А ДЕ Ж НАШІ ГРОШІ, які нам налжаться (за ядерні бомби згідно договору) 160 мільярдів євро- по 4000 євро кожному ? Якщо ми зараз ідпишемо договір з ЄС, то ми автоматично денонсуємо попередній договір і залишаємось без цих грошей. Але вони згідно договору наші - і нам не треба інвестицій і позик. 

  5. Чи дійсно існують угоди,підписані чи підготовлені президентом України В.Януковичем  де передаються чи надаються Китаю 5% українських територій ?

  6. ЧИ дійсно на  Майдані і наколо нього діють агенти ізраїльких спецслужб?


    ВІддайте нам наші гроші!

03.12.2013 опубліковано повідомленя

 

ПРО НЕГАЙНЕ І ТЕРМІНОВЕ ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЗАПАРЛАМЕНТСЬКОЇ ВУЛИЧНОЇ ОПОЗИЦІЇ. 

Для України, української нації  настав час, коли   виникла негайна  і термінова потреба в формуванні української національної позапарламентської  масової вуличної опозиції,проти  кланово-олігархічного  окупаційного режиму  в Україні.  
 
Це можна зробити  із числа  активістів Євромайдану, активістів різних патріотичних українських національних  громадських  організацій.
 
Для  цієї справи  потрібно  багато  ініциативних людей,патріотів  України.
 
Так  звана  «парламентська опозиція»,є фіктивною опозицією,придатком  окупаційного  режиму.  Вони  не  хочуть,та  не  можуть  іти  на  радикальні зміни в  Україні,в  інтересах української нації,українського  народу.
 
Вони  залежні і підконтрольні олігархам, окупантам. З ними  можлива лише тимчасова  співпраця,для досягнення нашої  кінцевої  мети.

 Повне  звільнення від  іноземної  окупації України,створення власної  української  національної влади,створення  і  розбудова  середнього  класу  до  80%  народу,націоналізація,конфіскація всього  вкраденого  в  українців,України, арешти  і  суди  над  окупантами.

За Державну  Зраду  Україні,негайна  відставка уряду  на  чолі  з  М.Азаровим,відставка Президента України,  їх арешт,суд. Розпуск  Верховної  Зради,як  злочинної і нелігітимної.

Притягнення до кримінальної відповідальності Партії  Регіонів,яку вважати злочинною  організацією.Аналогічно всіх  бандитських  формувань,типу «Беркуту»,різних  олігархічних  партійних  банд.

Нові вибори Президента,Верховної Ради,всіх місцевих органів  влади,  на підставі  нового  українського  виборчого  законодавства.  

Для чого  і потрібний перехідний український національний Тимчасовий Уряд
 
 

 


Будтье уважні.

Зараз на майдані створються друга псевдоопозиція, з тих, хто ніби є лідери Майдану у КИєві. 

Якщо будемо мудрими  - то є можливість, що будемо жити у своїй державі,  у Щасті і багатстві.

Прапор України- золотий вгорі.

Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud134.jpg
Свята наша земля
pryr20.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.