18 | 01 | 2022

Доки влада в Україні буде покривати релігійні злочини проти послідовників етнічної віри Українців?

м.Київ. Гораі Хоривиця (Замкова). Пошкоджене святилище

Станом на  6 листопада 2013 р. у   м.Києві, на горі Хоривиця (Замкова), де знаходиться місце паломництва українців-русинів, вчинено злочин - значні ушкодження святилища.
 
 Як повідомлено на сайті "Гора Хоривиця", голова громади Старожитньої віри «Руси» Гай Арсенія звернулася з відповідним листом у правоохоронні органи.
Враховуючи попередні подібні випадки, де не лише "не знайдено" винних, не лише не піддано суспільному осуду подібні злодійства, але й судячи з фактів, можливо  все це коїться під "кришуванням" якихсь структур, які є при владі або є її частиною.
 
Напр., у с.Маліїві у 2011 році понищено кумир Перуна, у м. Києві в 2012 р. значно пошкоджено кумир Перуна, -  символ боротьби та  духовного відродження українського народу, а у 2013р. у м.Києві пошкоджено кумир (статуя) Бога Світовита, одного з покровителів українців.
В жодному випадку не притягнено винних до відповідальності - зрештою, їх і навіть "не знайшли".
До таких дій екстремістських  дій (терору) закликають догмати  існуючої в Україні  юдо-християнської релігії, керівники цих релігійних організацій а також ті, хто в них на службі, порушуючи як Конституцію України, так і інші закони нашої держави.
 
Це вже третій випадок за останні місяці наруги над українськими святинями у м.Києві.
Істинно українськими святинями, які належать саме духовоній системі нашого народу, а не експортовані нам "цінності" (результат впровадження яких ми бачимо в сучаснійц цивілізації) .
 
Лише правічний світогляд наших предків, що існує багато  тисячоліть, рідна віра, автохтонна релігія (світогляд, духовність) українців-русинів - є духовною спадщиною саме українського народу, основою патріотизму і національної ідеї.  
І її ми маємо триматись, як і рідної землі, рідної мови - щоб не бути розвіяними чи знищеними.

А руйнувати ці наші цінності  - це підняти зброю на самий наш народ, який виборов свою незалежність у важкій боротьбі. А чи ввже маємо ми незалежність - чи "одурили злії люде" знову нас?

На жаль, при  підтримці влади в нашій державі, яка очевидно служить певним колами,- лише не українському народу - нищиться наш звичай, духовність, перписується нашим дітям в підручниках наша  історія в угоду  окупантам, від яких нещодавно ніби-то ми отримали незалежніть, і саме з цієї прични закриваються українські школи, заперечується право нашого народу на єдину державну мову  в єдиній державі Україна, проводяться сепаратистські дії, проводяться навіть вбивства адептами і служителями  т.зв. "християнської" реліігії з релігійних мотивів, як напр.вбивство  мольфара Нечая.
 
Хто ж є ці злочинці, яких до сих пір "розшукують" "правоохоронні"  органи?
Відомо, що основним підбурювачем до подібних злочинів є релігйно-клерикальна організація, що відносить себе до християнської церкви.
При підтримці влади нею кояться і інші злочини - напр.,  незаконні забудови парків і заповідників, захоплення джерел тощо.
 
Сьогодні, в самому серці Києва, на місці нашого древнього капища рідних богів (  віра к яких  і спілкування з якими була основою буття української нації),  -  зараз декілька років незаконно стоїть споруда, зведена попами організації, що називається "релігійною" щоб на нашій землі виконувати волю чужої держави, бувших окупантів. 

Хто прикриває цих крадіїв нашої землі у Києві?
Ця організація, що захоплює Київські пагорби біля музею Історії України - звідки "почалася Русь" - є  в реальності є  "ядерним щитом Росії" (В.Путін) - і не лише "щитом", але й потужною зброєю у протистоянні цивілізацій.
 
З приводу нещодавнього злочину на г. Хоревиця Голова громади Старожитньої віри «РУСИ» Арсенія Туз вислала органам влади в Україні такого листа:
 

 

Начальнику Подільського РУ міліції
Лискову Сергію Олексійовичу
 
Арсенія / Туз Ольга Юліанівна
Голова громади Старожитньої віри «РУСИ»
 
8 листопада 2013 р. № 160
 

Відкритий лист-заява

 
Вельмишановний Сергію Олексійовичу!
 
Релігійна громада Cтарожитньої віри «РУСИ» є опікувачем за Місцем Паломництва на Горі Хоривиці / Замковій в Києві, засновником якому Хорив. За станом на 3-5 листопада 2013 року облаштунок місця Паломництва на Хоривиці: Алатар, чотири меморіальні камені, каплиця Либеді і Окресл, взяті до відома державою. З квітня 2006 року обряди у Місці Паломництва на Хоривиці проводяться щонеділі о 10.00.
 
За станом на 6 листопада 2013 року, не пізніше 16.00, всі вказані об’єкти облаштування Місця Паломництва пошкоджено: меморіальні камені знищено вщент, гранітні плити з зазначеннями здерто з Окреслу і розбито – ретельно подрібнено, Алатар (алтарь) пошкоджено у верхній, знаковій частині, зображення Либеді в каплиці, виконане петриківським письмом, теж здерто й подрібнено.
Див. фото в додатку.
 
ПРОШУ знайти і притягнути до відповідальності виконавців цього розбійницького нападу, а також прийняти запобіжні заходи для упередження вказаних зазіхань. 
 
Щодо події:
 
   Напад на Місце Паломництва було здійснено не пізніше 16.00 6 листопада 2013 р. В неділю 3-го листопада, точно, іще все було в порядку. 
   На Хоривицю / Замкову гору є два підйоми: з боку Андріївського узвозу і збоку вулиці Фролівської, де, майже на всіх прилеглих до Гори будинках, є камери спостереження. Якщо зловмисники підіймалися звідти, то на відео спостережень вони, вірогідно, є. Теж, щодо Андріївського і кварталу Воздвиженки. 
 
  Характер пошкоджень залишає таке враження: у Місці Паломництва на Хоривиці було виконано «роботу» на замовлення та зі «знанням справи»: Місце Паломництва обезличено – знищено всі повідомлення в написах, восьмипроменеву зірку Алатаря – символ віри наших славних предків, який і сьогодні часто можна побачити основою на орденах воїнської слави, і малюнок Либеді. 
   Здається, в понеділок, 4-го листопада Андріївським узвозом проходила хресна хода проти Євроінтеграції під гаслами «ні ЄвроСодому».
   Тотальне руйнування в Місці Паломництва на Хоривиці, вкупі з цією ходою, справляє враження «зачистки» під розгортку анти-європейського розвитку ідей за вектором на «боже, царя храні». 
Як відомо, наші предки були поборниками Віча, з давніх-давен і включно з славетним козацтвом. 
 
З повагою,
Арсенія,
голова громади Старожитньої віри «Руси»,
опікувач за Місцем Паломництва на Хоривиці.
 
До відома:
 
Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації», розділ I, стаття 5
«Держава …бере до відома і поважає традиції та внутрішні настанови релігійних організацій»;розділ IV, стаття 21
«Релігійні організації мають право засновувати і утримувати вільно доступні місця богослужінь або релігійних зібрань, а також місця, шановані в тій чи іншій релігії (місця паломництва). Богослужіння, релігійні обряди, церемонії та процесії безперешкодно проводяться в культових будівлях і на прилеглій території, у місцях паломництва, установах релігійних організацій, на кладовищах, в місцях окремих поховань і крематоріях, квартирах і будинках громадян». 
 
 

 

Додаємо відео, яке може допомогти правоохоронним органам створити версію скоєння цього релігійного злочниу на г.Хоревиця ("Старокиївська гора").
 
У  доданому відео ми бачимо, як такий собі "українець", а точніше громадянин України з юдо-християнським святоглядом (невіглаством, яке намагається захопити діші нашого народу) вчинив акт наруги над українською святинею. І погорожує представникам інших релігій в україні. 
А взявся за нищення українських святинь - бо "поки що" інші релігії  мають силу.
 
Цитата з відео (з 1:00 хв.) :
В синагогу чи мечеть зайти "...страшно, бо там можуть і відповісти. По друге, потрібно спочатку розібратися зі своїми. а потім вже із чужими. От як ставала італійська мафія в Сполучених штатах - вони ж спочатку ображали і оббирали італійців ... а потім ввзялися і за чужих".
 
Тобто,  привселюдно  закликає до дій, що суперечать Конституції України і які є кримінальним злочином - але  ні СБУ, ні прокуратуура не зреагували - тобто, пропонував брати з собою "кирку" і показав особистим прикладом (завданням шкоди газовим балончиком) конкретне місце, яке підлягає руйнуванню.
Чи це не заклик ло міжрелігійної ворожнечі, чи це не підбурювання до поруйнування саме цього святого місця?  
Висновки робіть самі.

І ще: яку мету ставить перед собою ця особа та організація,що вона представляє чи очолює -  якщо за приклад для своїх дій  має італійських мафіозі?
{youtube}NgNRTgYQQY0{/youtube}
 

Фотодокументи:

м.Київ. Гора Хоривиця (Замкова). Пошкоджене святилище
 

м.Київ. Гора Хоривиця (Замкова). Пошкоджене святилище

 

м.Київ. Гора Хоривиця (Замкова). Пошкоджене святилище

 

м.Київ. Гора Хоривиця (Замкова). Пошкоджене святилище

 

м.Київ. Гора Хоривиця (Замкова). Пошкоджене святилище

 
 
Родовіда. Родолюбіє
Рідна Віра Українців
Держава Роду Нашого
Сучасний світ. Людство
Релігії у світі
Ми - Українці !
ljud133.jpg
Свята наша земля
pryr83.jpg
Нове на сайті

Час: деякі властивості. Дослідження

Що таке час? Це питання до сьогодні не є однозначним, і мабть до кращого, що на сучасному етпаі розвтику (чи, точніше, деградації) людства "час"  як фізична реальність не підвладна "науковцям".
Але наші прекди казали про Час. Згадаймо текст Велесової никги:

“Революціонер” – вечір пам’яті Олександра Капіноса у м.Львові 10.03.2015 р.

У м.Львові 10 березня, у вівторок, відбудеться вечір пам’яті Борця за Волю України, Героя Небесної Сотні Сашка Капіноса. Цього дня йому мав би виповнитися 31 рік. Запрошуємо студентську молодь та всіх бажаючих прийти та вшанувати світлу пам'ять Звитяжця. 

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Знакова, історична подія світового значення: Перун повернувся і піднятий з Дніпра! Україна-Русь, пробудись!

   Дорогі  Браття і Сестри!
   У стольному граді Києві,  столиці України (столиці Русі) сталася знакова історична подія, важлива як для України і українського народу, так і для слов'янських народів та духовного поступу Людства.
   До берега ріки  Дніпра-Борисфена, у Видубичах, приплив скульптурний образ Перуна - захисника Русі, України (нащадка Русі), який був одним з головних Богів у пантеоні Русичів.
   ВІн поставлений у 2009 році  Старокиївській горі у Києві, був вночі таємно спиляний у 2012 році злочинцями.
   08 травня  2013 року  цей скульптурний образ піднятий з Дніпра. 

Декларація всенародного руху за відновлення конституційності і законності в України на Майдані Незалежності у м.Києві

Ради чого Українці боролись на Майдані?
Що в сьогоднішній ситуації МИ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД маємо вимагати від влади? 
Що нам у державі належить, чи ми в боргу перед кимось, чи інші держави винні нам? 
Хто керує Україною?
Українці є
в неволі, як за часів Т.Г.Шевченка - у своїй державі, вибореній ціною великої звитяги і страждань...

Чи є в Україні національний лідер?
Чи є організація, яка захищає, впрваджує в державну стратегію України  інтереси українців?
Чи є в Україні українська національна  ідея? Куди ми йдемо?
Чи є засадничою, керівною для українців  духовна система українського Роду - світогляд, розуміння Бога: саме наші, Предківські, споконвічні? 
Чи є в нашого народу духовна еліта, яка покаже керманичам, хай і майбутнім та всьому нашому етносу Шлях до визволення, до Щастя у своїй Державі?
 Хто дасть нам справжні, істинні знання - зараз для того, щб врятувати наш нарід?
Яка функція духовної (зокрема і релігійної) еліти в Україні?  

Це звернення, яке не побачили українці, було написане в часи Майдану  - але воно дає нам ключ до розуміння сьогоднішньої ситуації.

Світлана Сторожівська. Поезії]

Збірка поезії Світлани Сторожівської « Як сонце світу…», зачаровує чарівними картинами світу наших предків, автор віршів через призму себе тримаючись за  руку із сонцем занурює читачів у рідний світ уяви та явного.

 

Українське Різдво. Коляда. Свят-вечір.

Графічним символом українського календаря може бути восьмипроменева зірка. Календар цей напрочуд стрункий, симетричний: 4 пори року, 4 найбільші сонячні свята, що відповідають кожній із чотирьох сонячних фаз (сонцестояння і рівнодення).

СВЯТВЕЧІРНІ вірування лемків . Ворожіння

Напередодні Різдва найчастіше згадуються різні традиції, пов’язані з християнською символікою цього свята. Однак, думаю, варто не забувати й про його язичницькі витоки, адже воно, поки стало християнським святом народження Христа, було поганським святом народження Сонця, а разом з ним і Світу.

Статті, дотичні до теми
Найбільш переглянуті статті
Категорії статей
Канали новин
Свята Українців. Купала

Громада "Вінець Бога" відсвяткувала свято Купала в Буші. (21.06.2014)

21 червня 2014 року представники нашої громади Рідної Віри «Вінець Бога» відвідали с.Буша Ямпільського району Вінницької області, яке відоме своїми історичними подіями героїчної оборони Козацьких часів, Гайдамацьким Яром, а також скельним Храмом дохристиянської доби із рельєфом релігійного змісту. Майже 6 000 років існує життя на цій мальовничий території, що розташована в долині злиття 3-х річок: Мурафи, Бушанки і Сухої Бушанки. Про це свідчать археологічні знахідки, датовані ще IV –III тисячоліттям до н.е.

21.06.2014 Громада "Червона Русь" (м.Львів) відсяткувала Свято Купала

21 червня 2014 року в Сколе, не березі річки Опір в національному парку "Сколівські Бескиди" Львівська громада Рідної Віри Українців-Русинів "Червона Русь" разом з  друзями - рідновірами із Стрия, Сколе, Івано-Франківська провели Свято Купала - одне з найвеличніших, основних чотирьох сонячних свят нашого народу, що святкується на літнє сонцестояння.


Громада «Вінець Бога» провела Купальське свято (2013 р.)

Громада Рідної Православної Віри «Вінець Бога» м. Вінниці провела 22 червня 2013 року в районі «Сабарів», на узбережжі священної для українців ріки Бог українське звичаєве свято Купала. Свято відбулося під гаслом «За Рідну Українську Віру».

Купальська Ватра на Дрогобиччині (2013р)

22-23 Кресеня (Червня) на Дрогобиччині відбудеться одне з сакральних і найдавніших українських свят - Свято Купала, Бога Літнього Сонцестояння, Бога молодості, краси, молодечої вибуялої волі, духовної нескоримості. Бога земних плодів, а також шлюбу!

 

Готуймося до Купальського свята! Купальські пісні

Настають найкоротші літні ночі — свято Купайла, і звідусіль — лісів, гаїв, берегів річок — линуть купальські співи. Через християнський вплив їх подекуди стали називати «петрівочними піснями». Купальські пісні — це переважно мрії дівчат про заміжжя, прощання з вільним життям, бо восени настає пора весіль. Зміст цих пісень язичницький, купальський.